Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lunden ÖBK

Följ

Lunden ÖBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-2008


      18:30
    • 18:15

      P16 Bollpojkar Överåsvallen P-2016


      21:15
    • 19:15

      Dalstorps IF (hemma) A-lag Herr


      21:15
    • 19:15

      Titta på A-lagets första hemmamatch P-2013


      21:00
  • 6Lör
    • 08:00

      Warm Up Cup P-2016


      16:00
    • 09:00

      Qviding FIF Warm Up Cup P-2014


      14:00
    • 10:00

      Träning P-2012


      12:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:30

      Träningsmatch mot Masthuggets BK P-2012


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2014


      11:30
    • 10:30

      Träning P-2011


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch mot Masthuggets BK P-2012


      12:00
    • 13:00

      Skepplanda BTK (borta) A-lag Herr


      15:00
    • 15:45

      Träningsmatch mot Älvsborg F-2013/2014


      17:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träningsmatcher P-2014


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2017


      10:30
    • 10:30

      Träning P-2013


      12:00
    • 12:00

      Torslanda IK Röd (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:00

      Intresseanmälan match: Torslanda IK P-2011


      13:30
    • 13:30

      Öckerö IF (hemma) P-2010


      15:30
    • 15:00

      Lindome GIF Röd (hemma) P-2010


      17:00
    • 16:00

      IF Mölndal Fotboll Blå (borta) P-2011


      18:00
    • 16:00

      Intresseanmälan match: IF Mölndal P-2011


      17:30
    • 16:30

      Träning F-2015


      17:40
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan Gif-cupen. P-2010

    • 16:00

      Avresa Giffcupen P-2010


      17:00
    • 17:00

      Träning P-2008


      18:30
    • 18:00

      Giffcupen P-2010


      00:00
    • 19:15

      Mölnlycke IF (hemma) A-lag Herr


      21:15
    • 19:15

      Partille IF FK (borta) Juniorlag


      21:15
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 00:00

      Giffcupen P-2010


      19:00
    • Heldag

      Vem är tillgänglig för match? P-2012

    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2017


      10:30
    • 10:30

      Träning P-2013


      11:30
    • 12:00

      Finlandia Pallo AIF (borta) P-2011


      14:00
    • 12:00

      GoldCoast FC Gul (hemma) P-2013


      13:30
    • 12:00

      Intresseanmälan match: Finlandia Pallo AIF P-2011


      13:30
    • 13:15

      GoldCoast FC Svart (hemma) P-2013


      14:45
    • 13:30

      Lerums IS 1 (hemma) F-2013/2014


      15:30
    • 14:30

      Askims IK P2012 Svart (hemma) P-2012


      16:30
    • 14:45

      Lerums IS 2 (hemma) F-2013/2014


      16:45
    • 15:45

      Askims IK P2012 Vit (hemma) P-2012


      17:45
    • 16:00

      Träning F-2015


      17:00
    • 16:00

      Jonsereds IF Gul (hemma) P-2014


      18:00
    • 17:00

      Lerums IS F15 2 (hemma) F-2015


      19:00
    • 17:00

      Lerums IS F15 1 (hemma) F-2015


      19:00
    • 17:15

      Jonsereds IF Svart (hemma) P-2014


      19:15
    • 18:00

      Götaholms BK Blå (hemma) P-2015


      20:00
    • 18:00

      Götaholms BK Vit (hemma) P-2015


      20:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-2014


      18:30
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:30
    • 17:30

      Träning F-2013/2014


      18:30
    • 18:30

      Träning P-2008


      20:00
    • 18:30

      Älvängens IK Blå (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Intresseanmälan match: Älvängen IK P-2011


      20:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 18:30

      Björndammens BK (borta) P-2010


      20:30
    • 19:15

      Mölnlycke IF Gul (borta) P-2008


      21:15
  • 27Lör
    • Heldag

      Vem är tillgänglig för match? P-2012

    • 08:45

      Qviding FIF P2014 Svart 3 (borta) P-2014


      10:45
    • 10:00

      Träning P-2014


      11:30
    • 10:00

      Hovås Billdal IF Grön (borta) P-2012


      12:00
    • 10:30

      Träning P-2011


      12:00
    • 11:15

      Hovås Billdal IF Gul (borta) P-2012


      13:15
    • 12:00

      Kungsladugårds BK Röd (hemma) P-2010


      14:00
    • 12:00

      Bergums IF (borta) P-2013


      14:00
    • 12:00

      Angereds IS 1 (borta) P-2013


      14:00
    • 12:30

      IK Zenith Grön (borta) F-2013/2014


      14:30
    • 13:00

      Tölö IF (borta) A-lag Herr


      15:00
    • 13:45

      IK Zenith Vit (borta) F-2013/2014


      15:45
  • 28Sön
    • 00:00

      Qviding FIF P2014 Svart 2 (borta) P-2014


      02:00
    • 09:30

      Träning P-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2015


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2017


      10:30
    • 10:30

      Träning P-2013


      12:00
    • 12:00

      Finlandia Pallo AIF Svart (hemma) P-2014


      14:00
    • 12:00

      Sävedalens IF Svart (hemma) P-2011


      14:00
    • 13:15

      Utbynäs SK (hemma) F-2015


      15:15
    • 14:45

      Lerums IS P15 lila 2 (borta) P-2015


      16:45
    • 14:45

      Lerums IS P15 lila 1 (borta) P-2015


      16:45
    • 15:00

      Hermansby IF (borta) P-2011


      17:00
    • 16:00

      Träning F-2015


      17:00
    • 16:15

      KF Velebit (hemma) Juniorlag


      18:15
    • 19:30

      Romelanda UF (hemma) Oldboys


      20:45
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis